Przeglądasz:
Praca

Strona 1 z 24  > >>

Zwolnienia lekarskie 2018

Od lipca 2018 r. nie będzie papierowych zwolnień lekarskich

Sejm uchwalił 21 kwietnia 2017 r. zmiany w ustawie o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, które ułatwiają wystawianie elektronicznych zwolnień lekarskich. Jednocześnie posłowie zdecydowali, że papierowe zwolnienia będą w obiegu do końca czerwca 2018 r.

27.04.2017
Więcej...

Biuro Rachunkowe Anna Gembicka przyjmie do pracy specjalistów oraz osoby chetne do podwyższenia kwalifikacji zawodowych.:

CV prosze składać praca@biuro-ag.pl podając numer referencyjny. Stanowiska Księgowy i Specjalista d/s kadr i płac są to stanowiska samodzielne dla kandydatów z doświadczeniem. Pomoc księgowa i kadrowa sa to stanowiska z możiwością nauki lub przeszkolenia do wykonywania pracy.

Księgowy/Księgowa Nr referencyjny AG/1-K/2017

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne ( może być w trakcie studiów),

- doświadczenia zawodowego w zakresie księgowości KPIR, KH (najlepiej w biurze rachunkowym)minimum 3 lata,

- znajomość ustawy PDOOF, PDOOP, VAT,

- umiejętność praktycznego korzystania z aktualnych przepisów podatkowych,

- umiejętność obsługi programu MS Office w tym dobra obsługa Excel,

- umiejętność samodzielnego prowadzenia KPIR, Ryczałt i/lub ksiąg handlowych

- samodzielne sporządzanie rejestrów VAT

- znajomość programów księgowych,

- bardzo dobrej organizacji pracy,

- umiejętność pracy w zespole

KOMPETENCJE I UMIEJĘTNOŚCI MILE WIDZIANE:

- znajomość programów księgowych grupy InsERT GT ( Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant )

- znajomość zagadnień kadrowo-płacowych i ZUS

- doświadczenie w kontakcie z klientem

- umiejętność sporządzania dokumentacji cen transferowych

- znajomość ustawy o rachunkowości

- dobra znajomość języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- dekretacja i klasyfikacja dokumentów

- sporządzanie KPIR

- sporządzanie ksiąg handlowych

- prowadzenie ewidencji księgowych

- prowadzenie rejestrów VAT oraz rozliczanie transakcji IMP/WDT/WNT/SPTK/OO

- rozliczanie rozrachunków oraz różnic kursowych

- prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia

- sporządzanie deklaracji

- bieżąca obsługa i analiza kąt księgowych

- przekazywanie informacji finansowych dla klientów biura

OFERUJEMY:

- stabilne warunki pracy

- umowę na czas nieokreślony ( po przejściu okresu próbnego)

- podnoszenie kwalifikacji

SPECJALISTA DS. KADR i PŁAC NUMER  REFERENCYJNY AG/1-SKP/2017

Główne zadania:

  • naliczanie i weryfikacja listy płac
  • sporządzanie umów cywilnoprawnych oraz umów o pracę
  • sporządzanie i przekazywanie PIT-11, PIT-40
  • przygotowywanie sprawozdań do GUS i PFRON
  • obsługa dofinansowań PFRON
  • naliczanie zasiłków dla pracowników wynikających z obowiązku pracodawcy
  • sporządzanie deklaracji do rozliczeń z Urzędem Skarbowym i odprowadzenie podatku dochodowego od osób fizycznych
  • księgowanie wynagrodzeń
  • prowadzenie  dokumentacji pracowniczej
  • nadzór nad terminowym przeprowadzaniem szkoleń z zakresu BHP dla Pracowników
  • nadzór nad terminowym przeprowadzaniem badań lekarskich
  • aktualizacja regulaminów pracy i płacy
  • przyjmowanie stron w sprawach pracowniczych w zakresie w/w prac
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego zakresie w/w prac

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min.3 letni staż pracy na podobnym stanowisku przy administrowaniu płacami dla powyżej 150 osób lub praca w biurze rachunkowym na podobnym stanowisku
  • umiejętność sporządzania raportów rozliczeniowych dla ZUS oraz deklaracji podatkowych dla US
  • znajomości Kodeksu Pracy, Ustaw Zasiłkowych oraz Ustawy o Systemie Ubezpieczeń Społecznych
  • praktycznego doświadczenia w zakresie umiejętności naliczania i sporządzania list płac, oraz akt osobowych
  • znajomość programów kadrowo-księgowych  (mile widziane Gratyfikant)
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • skrupulatność, systematyczność, samodzielność, dyskrecja w wykonywaniu obowiązków
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/ początkowo na zastępstwo
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • szkolenia
  • nowoczesne narzędzia pracy

Dodatkowo biuro przyjmuje CV

- Pomoc księgowa nr referencyjny AG/P/2017

- Pomoc kadrowa nr referencyjny AG /PK/2017

- stażysta nr referencyjny AG/stazysta/2017

W CV skierowanym na stanowiska pomoc ksiegowa i pomoc kadrowa warto wpisać umiejętności, które kandydat posiada - tematyczne zgodne ze stanowiskiem księgowy lub specjalista d/s kadr i płac. Ułatwi nam to weryfikację kandydatów.

Umiejętności wpisane w CV będa weryfikowane!